КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 грудня 2011 р. N 1358

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на 2011 рік для підготовки до проведення в Україні Міжнародного чемпіонату із стратегічного менеджменту

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на 2011 рік для підготовки до проведення в Україні Міжнародного чемпіонату із стратегічного менеджменту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 р. N 608 (Постанова N 608) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 44, ст. 1796), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 грудня 2011 р. N 1358

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на 2011 рік для підготовки до проведення в Україні Міжнародного чемпіонату із стратегічного менеджменту (Постанова N 608)

1. Пункт 3 доповнити абзацами такого змісту:

"Одержувачем бюджетних коштів є суб'єкт господарювання, який визначається з урахуванням таких критеріїв:

наявність унікальних методик та позитивного п'ятирічного досвіду організації національних змагань і участі збірних України у відповідних міжнародних чемпіонатах та фахівців відповідної кваліфікації у штаті;

наявність спеціального програмного забезпечення для збору, аналізу та обробки даних, підготовки аналітичних звітів та статистичної обробки результатів змагань учасників;

наявність фахівців для роботи із спеціальним програмним забезпеченням;

незбиткова діяльність одержувача за останні два роки, відсутність простроченої заборгованості за наданими банками кредитами.

Одержувачем не може бути суб'єкт господарювання, стосовно якого порушено справу про банкрутство, якого визнано в установленому порядку банкрутом чи який перебуває в стані ліквідації.

Одержувач бюджетних коштів, який включається до мережі головного розпорядника бюджетних коштів із зазначенням необхідного обсягу бюджетних коштів, затверджується наказом головного розпорядника бюджетних коштів.".

2. Пункт 5 після абзацу першого доповнити абзацом такого змісту:

"Головний розпорядник бюджетних коштів уповноважує одержувача таких коштів на здійснення плану заходів.".

3. У пункті 9 після слова "облік" доповнити словом "бюджетних", а слова "у порядку, встановленому Казначейством" замінити словами "в установленому законодавством порядку".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали