КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 січня 2012 р. N 20

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах "Артек" і "Молода гвардія"

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах "Артек" і "Молода гвардія", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 р. N 227 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 18, ст. 764), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 18 січня 2012 р. N 20

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах "Артек" і "Молода гвардія"

1. У пункті 2:

1) абзац перший викласти у такій редакції:

"2. Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінсоцполітики.";

2) абзац другий виключити.

2. В абзаці першому пункту 4 слова "за поданням Державної служби молоді та спорту" виключити.

3. В абзацах другому і третьому пункту 6 слова "Державною службою молоді та спорту" замінити словом "Мінсоцполітики".

4. У пункті 9:

1) в абзаці першому слова "Державна служба молоді та спорту за погодженням з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту" і "Міністерством у справах сім'ї, молоді та спорту Автономної Республіки Крим" замінити відповідно словами "Мінсоцполітики" і "Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим";

2) в абзаці другому слова "Державна служба молоді та спорту" і "Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту Автономної Республіки Крим" замінити відповідно словами "Мінсоцполітики" і "Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим".

5. У пункті 10 слова "Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту Автономної Республіки Крим" і "Державної служби молоді та спорту" замінити відповідно словами "Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим" і "Мінсоцполітики".

6. Пункт 11 викласти у такій редакції:

"11. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, структурні підрозділи з питань сім'ї, молоді та спорту обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій подають протягом 10 днів після закінчення кожної оздоровчої зміни Мінсоцполітики інформацію про використання путівок за встановленою цим Міністерством формою.".

7. У тексті Порядку слова "Міністерство освіти і науки, молоді та спорту" в усіх відмінках замінити словом "Мінсоцполітики".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали