КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 квітня 2012 р. N 351

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів Українською всесвітньою координаційною радою

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів Українською всесвітньою координаційною радою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 р. N 648 (Постанова N 648) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 45, ст. 1864), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 18 квітня 2012 р. N 351


ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів Українською всесвітньою координаційною радою (Постанова N 648)

1. Пункт 1 викласти в такій редакції:

"1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Заходи з відтворення культури національних меншин, заходи Української Всесвітньої Координаційної Ради, заходи з реалізації Європейської хартії регіональних мов або мов меншин, заходи щодо встановлення культурних зв'язків з українською діаспорою, заходи щодо зміцнення зв'язків закордонних українців з Україною та забезпечення міжнародної діяльності у сфері міжнаціональних відносин" для здійснення заходів Українською всесвітньою координаційною радою (далі - бюджетні кошти).".

2. Пункт 5 після абзацу першого доповнити новим абзацом такого змісту:

"План заходів подається Мінфіну у двотижневий строк з дня його затвердження. У разі потреби до плану заходів в установленому порядку вносяться зміни.".

У зв'язку з цим абзац другий вважати абзацом третім.

3. Пункт 8 викласти в такій редакції:

"8. Остаточні розрахунки за товари, роботи і послуги здійснюються згідно з договором про їх закупівлю на підставі актів приймання-передачі поставлених товарів, виконаних робіт і наданих послуг з наданням виконавцем заходів завірених копій первинних бухгалтерських документів, які підтверджують фактично понесені витрати, зазначені в таких актах.".

4. Підпункт 3 пункту 9 викласти в такій редакції:

"3) проведення заходів, видатки на здійснення яких передбачені за іншими бюджетними програмами;".

5. У пункті 10 слова "реєстрація, облік зобов'язань" замінити словами "відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань", а слова "у порядку, встановленому Казначейством" - словами "в установленому законодавством порядку".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали