Додаткова копія: Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення концертно-мистецьких та культурологічних заходів у сфері кінематографії

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 10 травня 2012 р. N 363

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення концертно-мистецьких та культурологічних заходів у сфері кінематографії

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення концертно-мистецьких та культурологічних заходів у сфері кінематографії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 р. N 624 (Постанова N 624) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 45, ст. 1841), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 10 травня 2012 р. N 363


ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення концертно-мистецьких та культурологічних заходів у сфері кінематографії (Постанова N 624)

1. У пункті 1 слова "Здійснення концертно-мистецьких та культурологічних заходів у сфері кінематографії" замінити словами "Здійснення концертно-мистецьких, культурологічних заходів у сфері кінематографії, фінансова підтримка Національної спілки кінематографістів України", для здійснення концертно-мистецьких та культурологічних заходів у сфері кінематографії".

2. У пункті 4:

1) доповнити пункт після абзацу п'ятого новим абзацом такого змісту:

"здійснення витрат, пов'язаних з відрядженням членів офіційних делегацій, склад яких погоджено в установленому порядку, для участі у заходах щодо розвитку кінематографії, які здійснюються в Україні та за кордоном.".

У зв'язку з цим абзаци шостий і сьомий вважати відповідно абзацами сьомим і восьмим;

2) абзац восьмий викласти у такій редакції:

"За рахунок бюджетних коштів здійснюються витрати на проведення концертно-мистецьких та культурологічних заходів у сфері кінематографії (далі - заходи), забезпечення передбаченої відповідним договором оплати проїзду та проживання учасників окремого заходу, оренди приміщення для його проведення, технічного обладнання та транспортних засобів, послуг з перекладу, постановочних, поліграфічних (виготовлення друкованої продукції), інформаційно-рекламних послуг, придбання призів, сувенірів, організаційні, представницькі витрати (за погодженням з Держкіно) та інші витрати (послуги зв'язку, поштово-телеграфні, канцелярські тощо).".

3. Доповнити пункт 6 після абзацу третього новим абзацом такого змісту:

"План заходів подається Мінфіну у двотижневий строк з дня його затвердження.".

У зв'язку з цим абзаци четвертий і п'ятий вважати відповідно абзацами п'ятим і шостим.

4. У пункті 9 після слова "облік" доповнити словом "бюджетних", а слова "порядку, встановленому Казначейством" замінити словами "встановленому законодавством порядку".

5. Пункт 10 викласти у такій редакції:

"10. Інформація про виконання плану заходів подається щокварталу за встановленою Мінкультури формою: одержувачами бюджетних коштів - Держкіно до 5 числа наступного місяця; Держкіно - Мінкультури до 8 числа наступного місяця; Мінкультури - Мінфіну до 10 числа наступного місяця.".
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали