КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 травня 2012 р. N 378

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування витрат державних підприємств зв'язку, пов'язаних з розповсюдженням вітчизняних періодичних друкованих видань

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування витрат державних підприємств зв'язку, пов'язаних з розповсюдженням вітчизняних періодичних друкованих видань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 р. N 275 (Постанова N 275) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 20, ст. 852, N 95, ст. 3463), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 17 травня 2012 р. N 378


ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування витрат державних підприємств зв'язку, пов'язаних з розповсюдженням вітчизняних періодичних друкованих видань (Постанова N 275)

1. У пункті 1 слова "Міністерству інфраструктури" виключити.

2. Пункт 2 викласти у такій редакції:

"2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації.".

3. У підпункті 1 пункту 5:

в абзаці першому слова "Міністерством економічного розвитку і торгівлі" замінити словом "Держцінінспекцією";

в абзаці третьому слова "Міністерство економічного розвитку і торгівлі" замінити словом "Держцінінспекція".

4. В абзаці третьому пункту 8 слова "до Державної служби зв'язку та Міністерства інфраструктури" замінити словами "до Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації".

5. У пункті 10 слова "облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби" замінити словами "облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства".

6. У пункті 12 слова "Міністерства інфраструктури і" виключити.

7. У тексті Порядку слова "Державна служба зв'язку" в усіх відмінках замінити словами "Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації" у відповідному відмінку.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали