КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 травня 2012 р. N 380

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки розвитку інфраструктури наукової діяльності у сфері зв'язку

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки розвитку інфраструктури наукової діяльності у сфері зв'язку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 р. N 277 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки розвитку інфраструктури наукової діяльності у сфері зв'язку" (Постанова N 277) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 21, ст. 880), виклавши його у редакції, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 17 березня 2011 р. N 277
(у редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 17 травня 2012 р. N 380)


ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки розвитку інфраструктури наукової діяльності у сфері зв'язку

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державним замовленням, фінансова підтримка розвитку інфраструктури наукової діяльності у сфері зв'язку, розвиток цифрового телерадіомовлення" за напрямом "Фінансова підтримка розвитку інфраструктури наукової діяльності у сфері зв'язку" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації (далі - Адміністрація Держспецзв'язку).

3. Бюджетні кошти спрямовуються на здійснення заходів щодо забезпечення участі вітчизняних підприємств, установ та організацій у міжнародних виставках, конференціях, конгресах, семінарах, пов'язаних з науковою діяльністю у сфері зв'язку (далі - заходи).

4. План заходів щодо виконання бюджетної програми затверджується Адміністрацією Держспецзв'язку та подається Мінфіну у двотижневий строк після його затвердження.

Інформація про виконання такого плану заходів подається щокварталу до 1 числа наступного місяця Мінфіну.

Для здійснення заходу, передбаченого зазначеним планом заходів, Адміністрація Держспецзв'язку видає наказ, до якого додається кошторис витрат, пов'язаних з підготовкою і здійсненням заходу, з відповідними розрахунками та обґрунтуваннями.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється в установленому законодавством порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

Адміністрація Держспецзв'язку забезпечує цільове та ефективне використання бюджетних коштів.

Не допускається спрямування бюджетних коштів на:

придбання товарів, робіт і послуг, які безпосередньо не пов'язані із здійсненням заходів;

оплату посередницьких послуг;

фінансування заходів, які здійснюються за іншими бюджетними програмами;

здійснення заходів, метою яких є отримання прибутку;

оплату проїзду, проживання, харчування, добових особам, які беруть участь у заходах.

6. Відображення в первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали