КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 травня 2012 р. N 391

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів, спрямованих на зменшення обсягів викидів (збільшення абсорбції) парникових газів

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів, спрямованих на зменшення обсягів викидів (збільшення абсорбції) парникових газів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. N 348 (Постанова N 348) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 26, ст. 1056, N 45, ст. 1836, N 101, ст. 3720), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 травня 2012 р. N 391


ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів, спрямованих на зменшення обсягів викидів (збільшення абсорбції) парникових газів (Постанова N 348)

1. У пункті 2:

1) після абзацу першого доповнити пункт новим абзацом такого змісту:

"Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня визначаються головним розпорядником бюджетних коштів з урахуванням вимог Бюджетного кодексу України.".

У зв'язку з цим абзац другий вважати абзацом третім;

2) абзац третій після слів "Рамкової конвенції ООН про зміну клімату" доповнити словами і цифрами ", у тому числі державне підприємство "Держекоінвест", що належить до сфери управління Держекоінвестагентства, з урахуванням того, що до зазначеного підприємства не застосовуються вимоги абзацу четвертого пункту 9 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 р. N 228 (Офіційний вісник України, 2002 р., N 9, ст. 414; 2011 р., N 5, ст. 248)".

2. У пункті 5 слова "Державної казначейської служби" замінити словом "Казначейства", а слова "порядку, встановленому Державною казначейською службою" - словами "встановленому законодавством порядку".

3. У тексті Порядку слова "Державне агентство екологічних інвестицій" в усіх відмінках замінити словом "Держекоінвестагентство" у відповідному відмінку, а слова "Міністерство екології та природних ресурсів" в усіх відмінках - словом "Мінприроди".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали