КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 грудня 2011 р. N 1414

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки з метою реалізації національних проектів на умовах співфінансування

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки з метою реалізації національних проектів на умовах співфінансування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2011 р. N 847 (Постанова N 847) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 61, ст. 2433), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 грудня 2011 р. N 1414


ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки з метою реалізації національних проектів на умовах співфінансування (Постанова N 847)

1. Пункт 3 викласти в такій редакції:

"3. Бюджетні кошти спрямовуються Держінвестпроектом на надання державної підтримки з метою реалізації національних проектів (їх складових) згідно з переліком проектів із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку (національні проекти), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2010 р. N 1256 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 3, ст. 177), що включені до Державного реєстру національних проектів відповідно до Положення про Державний реєстр національних проектів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2011 р. N 999 (Постанова N 999) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 75, ст. 2797) (далі - державна підтримка), державному підприємству "Державна інвестиційна компанія", основним завданням якого є забезпечення реалізації національних проектів (далі - державний інвестор), на поповнення статутного капіталу.

Державний інвестор використовує бюджетні кошти у повному обсязі виключно для надання державної підтримки на умовах співфінансування, у тому числі шляхом надання кредитів, позик та інвестицій, суб'єктам господарювання, що беруть участь у здійсненні заходів з реалізації таких проектів та/або їх складових за рахунок власних та/або залучених коштів.".

2. Доповнити Порядок пунктом 31 такого змісту:

"31. Надання державної підтримки за рахунок коштів, внесених головним розпорядником до статутного капіталу державного інвестора у 2011 році, здійснюється за такими пріоритетними напрямами соціально-економічного та культурного розвитку, як "Нова енергія", "Нова якість життя", "Нова інфраструктура" та "Олімпійська надія - 2022".".

3. В абзаці першому пункту 4 та пункті 5 слова "Першим віце-прем'єр-міністром України - Міністром економічного розвитку і торгівлі" замінити словами "Міністром економічного розвитку і торгівлі".

4. Пункт 10 викласти в такій редакції:

"10. Для проведення операцій відповідно до пунктів 3 і 31 цього Порядку державний інвестор, а також інші суб'єкти господарювання, яким надається державна підтримка, відкривають в органах Казначейства за своїм місцезнаходженням балансові рахунки 3712 "Рахунки інших клієнтів Державної казначейської служби.".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали