КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 31 травня 2012 р. N 473

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку цифрового телерадіомовлення

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку цифрового телерадіомовлення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 червня 2010 р. N 462 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку цифрового телерадіомовлення" (Офіційний вісник України, 2010 р., N 45, ст. 1482; 2011 р., N 20, ст. 838), виклавши його в редакції, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 16 червня 2010 р. N 462
(у редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 31 травня 2012 р. N 473)


ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку цифрового телерадіомовлення

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державним замовленням, фінансова підтримка розвитку інфраструктури наукової діяльності у сфері зв'язку, розвиток цифрового телерадіомовлення" для розвитку цифрового телерадіомовлення (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації (далі - Адміністрація Держспецзв'язку).

3. Бюджетні кошти спрямовуються на здійснення заходів з розроблення типових проектів створення системи цифрового телерадіомовлення для однотипових зон телерадіомовлення (далі - заходи) відповідно до Державної програми впровадження цифрового телерадіомовлення, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 р. N 1085 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 97, ст. 3200).

4. Адміністрація Держспецзв'язку відповідно до Указу Президента України від 18 лютого 2010 р. N 189 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 вересня 2009 року "Про концепцію створення системи Суспільного телебачення і радіомовлення України та хід упровадження цифрового телерадіомовлення" і плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору України, затвердженого рішенням Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, визначає регіони та однотипові зони телерадіомовлення, для яких здійснюватимуться заходи, і затверджує відповідний план.

План заходів подається у двотижневий строк після його затвердження Мінфіну.

Інформація про виконання такого плану подається щокварталу до 1 числа місяця, що настає за звітним періодом, Мінфіну.

Для здійснення заходу, передбаченого зазначеним планом, Адміністрація Держспецзв'язку видає наказ, до якого додається кошторис витрат, пов'язаних із здійсненням заходу, з відповідними розрахунками та обґрунтуваннями.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

Адміністрація Держспецзв'язку забезпечує цільове та ефективне використання бюджетних коштів.

Не допускається спрямування бюджетних коштів на:

придбання товарів, робіт і послуг, які безпосередньо не пов'язані із здійсненням заходів;

оплату посередницьких послуг;

фінансування заходів, які здійснюються за іншими бюджетними програмами;

здійснення заходів, метою яких є отримання прибутку.

6. Відображення в первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали