КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 травня 2012 р. N 403

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, що спрямовуються на часткове відшкодування вартості будівництва нових тепличних комплексів

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, що спрямовуються на часткове відшкодування вартості будівництва нових тепличних комплексів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 р. N 305 (Постанова N 305) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 23, ст. 961, N 75, с. 2800, N 91, ст. 3300), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 травня 2012 р. N 403


ЗМІНИ,
що вносяться доПорядку використання коштів, що спрямовуються на часткове відшкодування вартості будівництва нових тепличних комплексів (Постанова N 305)

1. У пункті 1 слова "Часткове відшкодування вартості будівництва нових тепличних комплексів" замінити словами "Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі".

2. Пункт 10 після слова "визначає" доповнити словами "пропорційно сумі таких витрат".

3. Пункт 12 викласти в такій редакції:

"12. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

Погашення бюджетної кредиторської заборгованості, зареєстрованої в органах Казначейства, здійснюється в установленому законодавством порядку.".

4. У тексті Порядку слова "Міністерство аграрної політики та продовольства" в усіх відмінках замінити словом "Мінагрополітики".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали