Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

18.01.2019

м. Київ

N 54

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 січня 2019 р. за N 79/33050

Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі

Відповідно до пункту 11 частини першої статті 8 Закону України "Про публічні закупівлі" (Закон N 922-VIII) та з метою вдосконалення нормативно-правового забезпечення публічних закупівель

НАКАЗУЮ:

1. Розділ II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17 березня 2016 року N 454 (Порядок N 454), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за N 448/28578, доповнити новими пунктами такого змісту:

"20. Визначення предмета закупівлі послуг з публікації в регіональних чи місцевих друкованих засобах масової інформації матеріалів про організацію підготовки та проведення виборів здійснюється окремо по кожному регіону.

21. Визначення предмета закупівлі послуг, необхідних для забезпечення передачі (транспортування) виборчих бюлетенів для голосування в день виборів Президента України 2019 року окружним виборчим комісіям згідно з пунктом 12 частини другої статті 25 Закону України "Про вибори Президента України", здійснюється окремо для кожної окружної виборчої комісії.".

2. Департаменту регулювання публічних закупівель забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший віце-прем'єр-міністр
України - Міністр економічного
розвитку і торгівлі України

С. І. Кубів
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали