КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 грудня 2011 р. N 1361

Київ

Про внесення змін до Порядку здійснення рятувальних заходів на об'єктах туристичних відвідувань

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку здійснення рятувальних заходів на об'єктах туристичних відвідувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 травня 2009 р. N 507 (Офіційний вісник України, 2009 р., N 39, ст. 1308), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 грудня 2011 р. N 1361

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку здійснення рятувальних заходів на об'єктах туристичних відвідувань

1. У пункті 1 слова "Державною спеціалізованою аварійно-рятувальною службою пошуку і рятування туристів МНС" замінити словами "Оперативно-рятувальною службою цивільного захисту".

2. Підпункт 2 пункту 7 після слів "зв'язок з" доповнити словами "органами влади,".

3. Доповнити Порядок пунктами 91 і 92 такого змісту:

"91. Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування в межах своїх повноважень вживають заходів, що спрямовані на забезпечення безпеки туристів (екскурсантів) на об'єктах туристичних відвідувань та інформування суб'єктів туристичної діяльності про виникнення загрози безпеці туристів (екскурсантів) у місці їх тимчасового перебування.

92. Суб'єкти туристичної діяльності інформують туристів (екскурсантів) про виникнення всіх загроз їх безпеці в місцях тимчасового перебування, вживають заходів, що спрямовані на сприяння Оперативно-рятувальній службі цивільного захисту у наданні оперативної допомоги особам, які постраждали під час подорожі, у тому числі з їх тимчасового розміщення та харчування у період здійснення рятувальних заходів.".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали