КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 грудня 2016 р. N 919

Київ

Про внесення змін до Порядку звільнення від обкладення податком на додану вартість операцій з постачання та ввезення на митну територію України товарів і послуг, передбачених для власних потреб дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав і представництв міжнародних організацій в Україні, а також для використання особами з числа дипломатичного персоналу дипломатичних місій та членами їх сімей, які проживають разом з ними

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку звільнення від обкладення податком на додану вартість операцій з постачання та ввезення на митну територію України товарів і послуг, передбачених для власних потреб дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав і представництв міжнародних організацій в Україні, а також для використання особами з числа дипломатичного персоналу дипломатичних місій та членами їх сімей, які проживають разом з ними, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. N 1240 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 1, ст. 25), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 74

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 грудня 2016 р. N 919

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку звільнення від обкладення податком на додану вартість операцій з постачання та ввезення на митну територію України товарів і послуг, передбачених для власних потреб дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав і представництв міжнародних організацій в Україні, а також для використання особами з числа дипломатичного персоналу дипломатичних місій та членами їх сімей, які проживають разом з ними

1. Пункт 3 після абзацу другого доповнити новими абзацами такого змісту:

"Принцип взаємності вважається також дотриманим щодо акредитованих в Україні дипломатичних місій та дипломатичного персоналу держав, у національному законодавстві яких не застосовується податок на додану вартість.

У разі застосування у законодавстві іноземної держави іншого непрямого податку, аналогічного податку на додану вартість принцип взаємності щодо акредитованих в Україні дипломатичних місій та дипломатичного персоналу такої держави застосовується, якщо закордонні дипломатичні установи України в такій державі звільнені від оподаткування таким податком.".

У зв'язку з цим абзаци третій і четвертий вважати відповідно абзацами п'ятим і шостим.

2. В абзаці другому пункту 7 слова і цифри "не менш як 400 гривень" замінити словами і цифрами "не менш як 1000 гривень".

3. У тексті Порядку слово "ДПС" замінити словом "ДФС", а слова "митний орган" та "орган державної податкової служби" у всіх відмінках замінити словами "орган доходів і зборів" у відповідному відмінку.

4. У додатку 1 до Порядку слова "органу державної податкової служби" замінити словами "органу доходів і зборів".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали