Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 16 квітня 2014 року N 290

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 30 березня 2019 року N 742

Київ

Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 16 квітня 2014 року N 290

Керуючись статтями 11 - 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Внести до постанови Центральної виборчої комісії від 16 квітня 2014 року N 290 "Про Роз'яснення щодо порядку внесення змін до складу окружних та дільничних виборчих комісій з виборів Президента України" (Постанова N 290) (зі змінами, внесеними постановою Центральної виборчої комісії від 21 травня 2014 року N 687 (Постанова N 687)) такі зміни:

1) у преамбулі постанови слова та цифри "частини дев'ятнадцятої статті 28, частин другої, третьої статті 29" замінити словами та цифрами "частин вісімнадцятої, дев'ятнадцятої статті 28, частин другої, третьої, шостої статті 29";

2) у Роз'ясненні щодо порядку внесення змін до складу окружних та дільничних виборчих комісій з виборів Президента України, затвердженому цією постановою:

у пункті 1.6 слова "або не з'явився на засідання виборчої комісії у день голосування" виключити;

доповнити пунктом 1.61 такого змісту:

"1.61. За змістом частини шостої статті 29 Закону член виборчої комісії зобов'язаний додержуватися Конституції України та законів України, зокрема, з питань підготовки і проведення виборів Президента України, брати участь у засіданнях виборчої комісії, виконувати рішення виборчої комісії та обов'язки, покладені на нього згідно з їх розподілом у комісії.

Отже, зокрема, неучасть члена виборчої комісії у засіданні виборчої комісії та/або невиконання обов'язків, покладених на нього згідно з їх розподілом у комісії, у день проведення голосування/повторного голосування, у тому числі під час проведення підготовчого засідання виборчої комісії, організації голосування, підсумкового засідання виборчої комісії щодо підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці, під час прийняття виборчою комісією протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці, встановлення підсумків голосування в межах територіального виборчого округу, транспортування виборчої документації до виборчої комісії, є одноразовим грубим порушенням законодавства України про вибори Президента України.

У разі неучасті члена виборчої комісії у засіданні виборчої комісії та/або невиконання обов'язків, покладених на нього згідно з їх розподілом у комісії, у зазначених випадках члени виборчої комісії, які прибули на засідання, складають акт про неучасть члена виборчої комісії у засіданні цієї виборчої комісії та/або невиконання членом такої комісії покладених на нього обов'язків, який зобов'язані підписати члени виборчої комісії, які прибули на засідання. Такий акт може бути підписаний офіційними спостерігачами від кандидатів на пост Президента України, від політичних партій, від громадських організацій, від іноземних держав та міжнародних організацій. Відповідний акт з мотивованим зверненням про дострокове припинення повноважень відповідного члена комісії невідкладно передається до виборчої комісії, яка утворила таку комісію, факсимільним зв'язком або електронною поштою або доставляється до відповідної виборчої комісії.

Виборча комісія не пізніше ніж протягом години з моменту отримання такого звернення в один із зазначених вище способів розглядає відповідне питання на своєму засіданні, за результатами чого приймається рішення про встановлення факту одноразового грубого порушення членом виборчої комісії законодавства України про вибори Президента України та про дострокове припинення повноважень такого члена комісії.

Якщо у зв'язку з достроковим припиненням повноважень члена виборчої комісії склад такої комісії став менше мінімального складу, встановленого частиною другою статті 23, частиною першою статті 24, частинами п'ятою, восьмою статті 85 Закону, відповідна виборча комісія одночасно з достроковим припиненням повноважень члена виборчої комісії включає до складу такої комісії інших осіб за поданням голови відповідної виборчої комісії за пропозиціями її членів з тим, щоб кількісний склад такої виборчої комісії відповідав її мінімальній кількості (був не меншим за таку кількість) (пункт 2.2 цього Роз'яснення).

У разі бездіяльності виборчої комісії щодо прийняття рішення про встановлення факту одноразового грубого порушення членом виборчої комісії законодавства України про вибори Президента України та про дострокове припинення повноважень такого члена комісії вказане рішення може бути прийнято виборчою комісією, яка утворила таку комісію".

2. Цю постанову надіслати Міністерству закордонних справ України, окружним виборчим комісіям з виборів Президента України.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали