Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 29 листопада 2018 року N 234

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 12 лютого 2020 року N 33

м. Київ

Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 29 листопада 2018 року N 234

Керуючись статтями 11 - 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Внести до постанови Центральної виборчої комісії від 29 листопада 2018 року N 234 "Про Порядок призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів" (Порядок N 234) такі зміни:

1) у преамбулі постанови слова та цифри "частини сьомої статті 14, частин п'ятої - восьмої статті 15, пунктів 1, 11, 4, 8 частини першої статті 24 Закону України "Про місцеві вибори" замінити словами та цифрами "частини сьомої статті 194 ( N 396-IX), частин п'ятої ( N 396-IX), шостої ( N 396-IX), восьмої статті 195 Виборчого кодексу України ( N 396-IX)";

2) пункт 1 Порядку призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, затвердженого зазначеною постановою, викласти в такій редакції:

"1. Згідно з частиною сьомою статті 194 Виборчого кодексу України ( N 396-IX) (далі - Кодекс) перші вибори депутатів, сільських, селищних, міських голів призначаються Центральною виборчою комісією у порядку, визначеному законом.

Відповідно до частини п'ятої статті 195 Кодексу ( N 396-IX) перші місцеві вибори призначаються не пізніше ніж за сімдесят днів до дня виборів, а виборчий процес розпочинається за п'ятдесят днів до дня перших місцевих виборів. За змістом частини шостої вказаної статті Кодексу ( N 396-IX) перші місцеві вибори призначаються на неділю.

З урахуванням зазначених положень Кодексу ( N 396-IX) за зверненнями, які відповідають вимогам Конституції України, законів України, цьому Порядку, а також з огляду на те, що вирішення питання щодо призначення перших місцевих виборів на певну дату належить до виключних повноважень Центральної виборчої комісії, Комісія за наявності відповідних бюджетних асигнувань для організації підготовки та проведення місцевих виборів призначає перші місцеві вибори не пізніше ніж за сімдесят днів до дня таких виборів, як правило, на останню неділю квітня, останню неділю жовтня, будь-яку неділю грудня, крім останньої. Як виняток перші місцеві вибори можуть бути призначені на іншу дату. У рік проведення чергових місцевих виборів перші місцеві вибори призначаються на дату чергових місцевих виборів".

2. Цю постанову надіслати Верховній Раді України, обласним державним адміністраціям для використання в роботі та доведення до відома сільських, селищних, міських виборчих комісій, обласним радам, а також оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

О. ДІДЕНКО
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали