Додаткова копія: Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 29 травня 2019 року N 909

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 7 червня 2019 року N 962

Київ

Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 29 травня 2019 року N 909

Керуючись статтями 11 - 13, пунктом 2 частини другої статті 16, пунктами 2, 13 статті 17, пунктами 6, 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Внести зміни до Роз'яснення щодо застосування деяких положень Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI) під час реєстрації кандидатів у народні депутати України, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 29 травня 2019 року N 909 (Постанова N 909), доповнивши його після пункту 1 новими пунктами 11, 12 такого змісту:

"11. За змістом частини першої статті 54 (Закон N 4061-VI), частини першої статті 55 Закону (Закон N 4061-VI) Центральна виборча комісія реєструє кандидатів у депутати, включених до виборчого списку політичної партії, кандидатів у депутати, висунутих політичними партіями в одномандатних виборчих округах, за умови отримання документів, визначених у вказаних нормах Закону (Закон N 4061-VI).

Документи для реєстрації кандидатів у депутати, включених до виборчого списку політичної партії або висунутих нею в одномандатних виборчих округах, подаються до Центральної виборчої комісії відповідною політичною партією. Документи від імені політичної партії подаються до Центральної виборчої комісії особою, уповноваженою на це партією відповідно до закону.

12. Відповідно до частини другої статті 55 Закону (Закон N 4061-VI) Центральна виборча комісія реєструє кандидата в депутати, який балотується в одномандатному виборчому окрузі в порядку самовисування, за умови пред'явлення ним особисто документа, який підтверджує особу та громадянство України, а саме паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України), та за умови отримання документів, визначених у вказаній нормі Закону (Закон N 4061-VI).

Закон (Закон N 4061-VI) не передбачає можливості надсилання до Центральної виборчої комісії документів для реєстрації кандидата в депутати, який балотується в одномандатному виборчому окрузі в порядку самовисування, поштовим зв'язком, засобами електронної пошти або подання їх Комісії в інший спосіб, ніж особисто з пред'явленням документа, що підтверджує особу та громадянство України кандидата.

У разі надходження до Центральної виборчої комісії заяви про самовисування та/або інших документів для реєстрації кандидата в депутати, який балотується в одномандатному виборчому окрузі у порядку самовисування, поштовим зв'язком, засобами електронної пошти або подання їх Комісії в інший спосіб, ніж це передбачено Законом (Закон N 4061-VI), вони не вважаються документами, поданими для реєстрації кандидата в депутати, та розглядаються в порядку та строки, визначені частинами другою, сьомою статті 15 Закону України "Про Центральну виборчу комісію".

2. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали