КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 6 червня 2018 р. N 458

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2004 р. N 261

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2004 р. N 261 "Про затвердження розмірів компенсаційних виплат в іноземній валюті на місяць працівникам дипломатичної служби, направленим у довготермінове відрядження" (Офіційний вісник України, 2004 р., N 10, ст. 592; 2017 р., N 82, ст. 2511) такі зміни:

в абзаці третьому пункту 3 слова "у країни" замінити словами "до держав";

пункт 4 викласти у такій редакції:

"4. Вартість послуг на місяць фізичних осіб - громадян України, іноземців або осіб без громадянства, які не є суб'єктами господарювання (не провадять у зв'язку з виконанням цивільно-правового договору підприємницької діяльності) і на законних підставах проживають у державі перебування закордонної дипломатичної установи України, які тимчасово залучаються до виконання робіт за цивільно-правовими договорами в закордонних дипломатичних установах України, не може перевищувати 50 відсотків норм компенсаційних виплат в іноземній валюті на місяць за відповідною посадою обслуговуючого персоналу.".

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали