КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 листопада 2011 р. N 1192

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2009 р. N 288

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2009 р. N 288 "Про моніторинг соціально-економічного розвитку малих міст і селищ" (Офіційний вісник України, 2009 р., N 24, ст. 792) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 71

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 листопада 2011 р. N 1192

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2009 р. N 288

1. У пункті 2:

в абзаці другому слова "державні податкові адміністрації" замінити словами "державні податкові служби";

в абзаці третьому слова "Міністерство регіонального розвитку та будівництва" в усіх відмінках замінити словами "Міністерство економічного розвитку і торгівлі" у відповідному відмінку, а слова "Міністерству економіки" - словами "Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства";

в абзаці четвертому слова "Міністерство регіонального розвитку та будівництва" замінити словами "Міністерство економічного розвитку і торгівлі".

2. У пункті 3 слова "Міністерству регіонального розвитку та будівництва", "Міністерством економіки" і "Державним комітетом статистики" замінити відповідно словами "Міністерству економічного розвитку і торгівлі", "Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства" і "Державною службою статистики".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали