Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 р. N 708

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 червня 2019 р. N 468

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 р. N 708

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 р. N 708 "Про особливості оплати праці працівників, які беруть участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції, а також працівників, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях" (Постанова N 708) (Офіційний вісник України, 2018 р., N 72, ст. 2432) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 5 червня 2019 р. N 468

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 р. N 708 (Постанова N 708)

1. Назву постанови викласти в такій редакції:

"Про особливості оплати праці працівників, які беруть участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції, працівників, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, а також працівників державних і комунальних установ, закладів, організацій, які фінансуються з бюджету і розміщені в населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення".

2. Доповнити постанову пунктом 11 такого змісту:

"11. Установити щомісячну надбавку за роботу з особливими умовами праці (далі - надбавка) у граничному розмірі 50 відсотків посадового окладу працівникам державних і комунальних установ, закладів, організацій, які фінансуються з бюджету і розміщені в населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, згідно з додатком 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 р. N 1085 "Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення" (Перелік N 1085-р) (Офіційний вісник України, 2014 р., N 92, ст. 2655; 2015 р., N 36, ст. 1090; 2018 р., N 16, ст. 564) на період до завершення здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Розмір надбавки встановлюється керівником установи, закладу, організації в межах фонду оплати праці за погодженням із виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником), а в разі відсутності первинної профспілкової організації - з вільно обраними та уповноваженими представниками (представником) працівників.

Головам військово-цивільних адміністрацій забезпечити спрямування видатків відповідним органам державної влади, до сфери управління яких належать такі установи, заклади, організації, на виплату надбавки.

Рекомендувати органам місцевого самоврядування передбачати необхідні кошти установам, закладам, організаціям для виплати надбавки.".
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали