Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 13 червня 2017 року N 760

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 18 січня 2019 року N 37

м. Київ

Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 13 червня 2017 року N 760

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII), підпункту 6 пункту 2.2 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 лютого 2017 року N 201 (Постанова N 201), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Унести до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 13 червня 2017 року N 760 "Про видачу ліцензій з постачання природного газу СП "ТЕХНОПОЛІС", МПВТП "КВАНТ", ТОВ "ТЕХНО АРТ СТАЙЛ", ТОВ "ЕРУ ТРЕЙДІНГ", ТОВ "ЕНЕРГЕТИЧНИЙ БІЗНЕС", ПП "ЕРУ ТРЕЙДІНГ", ТОВ "ТИСАГАЗ" та ТОВ "ПРОФІ ГАЗ" (Постанова N 760) такі зміни:

1) у назві абревіатуру та слова "ПП "ЕРУ ТРЕЙДІНГ" замінити абревіатурою та словами "ПП "ВОРЛЕНД ТРЕЙДІНГ";

2) в абзаці сьомому постановляючої частини слова "ЕРУ ТРЕЙДІНГ" замінити словами "ВОРЛЕНД ТРЕЙДІНГ".

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали