Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 21 квітня 2017 року N 527

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 26 квітня 2019 року N 654

м. Київ

Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 21 квітня 2017 року N 527

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Унести до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 21 квітня 2017 року N 527 "Про видачу ліцензій з постачання природного газу ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ", ТОВ "ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ", ТОВ "КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ", НАЦІОНАЛЬНІЙ АКЦІОНЕРНІЙ КОМПАНІЇ "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ", ТОВ ФІРМА "ТДК", ТОВ "ГАЗПРОМЕНЕРГО", ТОВ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП", ТОВ "ЕНЕРГОТРЕЙД ГРУП", ТОВ "РАЙТ ПАУЕР ЕНЕРДЖІ Україна", ТОВ "ЛАСТЕР ПЛЮС" (Постанова N 527) такі зміни:

1) у назві слова "НАЦІОНАЛЬНІЙ АКЦІОНЕРНІЙ КОМПАНІЇ" замінити абревіатурою "НАК";

2) в абзаці п'ятому постановляючої частини слово "Публічному" виключити.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали