ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок"

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до Постанови Верховної Ради України "Про Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок" (Відомості Верховної Ради України, 2007 р., N 17, ст. 258; 2009 р., N 26, ст. 341) такі зміни:

1) пункт 3 викласти у такій редакції:

"3. Затвердити Положення про Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок, опис диплома та опис нагрудного знака лауреата Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок (додатки 1, 2, 3)";

2) доповнити додатком 3 такого змісту:

"Додаток 3
до Постанови Верховної Ради України
від 16 березня 2007 року N 775-V


ОПИС
нагрудного знака лауреата Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок

Нагрудний знак лауреата Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок (далі - нагрудний знак) має форму кола діаметром 30 міліметрів з опуклим бортиком уздовж зовнішнього краю і увінчаний спадаючими фалдами стрічки у верхній частині.

У центрі лицьового боку нагрудного знака розміщено силуетне зображення фасаду будинку Верховної Ради України на тлі сонця. Фасад будинку Верховної Ради України композиційно розміщено в центрі кола, утвореного розташованим унизу написом "Україна" і розбіжними від нього догори двома лавровими гілками. Усі зображення рельєфні.

На зворотному боці нагрудного знака розміщено напис рельєфними літерами: "Премія Верховної Ради України молодим ученим". Над написом розташовано зображення малого Державного Герба України.

Нагрудний знак за допомогою прямокутного вушка з'єднується з фігурною колодкою, обтягнутою синьо-жовтою муаровою стрічкою кольорів Державного Прапора України (співвідношення кольорів 1:1).

Нагрудний знак виготовлено з латуні з подальшими позолотою та електрополіруванням.

Знак прикріплюється до одягу шпилькою, закріпленою горизонтально на зворотному боці колодки".

2. Внести до Положення про Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 16 березня 2007 року такі зміни:

1) пункт 8 викласти у такій редакції:

"8. Особам, яким присуджено Премію, в урочистій обстановці вручаються диплом і нагрудний знак установленого зразка. Вручення диплома лауреата Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок і нагрудного знака до нього здійснюється до Дня науки в урочистій обстановці у приміщенні Верховної Ради України Головою Верховної Ради України або Першим заступником чи заступником Голови Верховної Ради України";

2) після пункту 8 доповнити новим пунктом такого змісту:

"9. Оформлення дипломів лауреатів Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок, їх облік та реєстрація здійснюються Управлінням кадрів Апарату Верховної Ради України".

У зв'язку з цим пункт 9 вважати пунктом 10.

3. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
5 червня 2012 року
N 4898-VI

 

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали