ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 березня 2012 року N 110

Про внесення змін до постійного складу Комісії із забезпечення громадського контролю

З метою забезпечення оперативного та ефективного вирішення проблемних питань щодо затримок у реєстрації і видачі державних актів на право власності на земельні ділянки, які порушуються у зверненнях фізичних і юридичних осіб на "гарячу лінію" Держземагентства України, а також поповнення постійного складу Комісії із забезпечення громадського контролю діяльності територіальних органів земельних ресурсів України з питань ліквідації затримок реєстрації та видачі державних актів на право власності на земельні ділянки, оптимізації інших реєстраційних дій наказую:

1. Ввести до постійного складу Комісії із забезпечення громадського контролю, затвердженого наказом Держземагентства України від 01.12.2011 N 296 "Про затвердження постійного складу Комісії із забезпечення громадського контролю", виконуючого обов'язки генерального директора - керівника технічних програм державного підприємства "Центр державного земельного кадастру" Тарнопольського Андрія Віліановича та керівника проектів на Першому Національному Національної телекомпанії України Спасокукоцького Георгія Івановича.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Держземагентства України Калюжного М. Н.

 

Голова

С. М. Тимченко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали