ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.05.2012 р. N 322

Про внесення змін до проекту Правил користування маломірними суднами на водних об'єктах Херсонської області

Зважаючи на ліквідацію Головної державної інспекції з безпеки судноплавства та створення Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті, а також на лист Генічеської районної державної адміністрації від 23 березня 2012 року N 200/14-90/02/13, відповідно до статті 67 Водного кодексу України, керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Внести зміни до проекту Правил користування маломірними суднами на водних об'єктах Херсонської області, схваленого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 23 лютого 2012 року N 131, а саме:

1.1. В абзаці третьому пункту 5 розділу I слова "Нижньодніпровським регіональним представництвом Головної державної інспекції України з безпеки судноплавства" замінити словами "Миколаївським міжрегіональним відділом Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті".

1.2. Абзац четвертий пункту 18.4 розділу IV викласти в такій редакції: "Підхід до берега водних мотоциклів, водних велосипедів та плавзасобів, що буксируються за судном-буксиром, призначених для перевезення сидячих на них верхи пасажирів, дозволяється тільки по спеціально встановлених фарватерах, обмежених з обох боків на відстані не менше 100 м від берега буйковим огородженням (між буями - не більше 1 м). Підхід до берега, поворот плавзасобів необхідно здійснювати на малій швидкості".

2. Управлінню промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації підготувати пакет документів щодо змін, зазначених у пункті 1 даного розпорядження, для винесення його на розгляд обласної ради.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Хоменка А. С.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали