КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 червня 2012 р. N 620

Київ

Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2010 р. N 889

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2010 р. N 889 "Питання грошового забезпечення окремих категорій військовослужбовців Збройних Сил, Державної прикордонної служби, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ та осіб начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту Міністерства надзвичайних ситуацій" (Офіційний вісник України, 2010 р., N 74, ст. 2632; 2011 р., N 28, ст. 1177) зміни, виклавши його в такій редакції:

"1. Установити військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), які займають посади у Військово-Морських Силах Збройних Сил та Морській охороні Державної прикордонної служби, військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби) льотного складу Збройних Сил, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ та Державної прикордонної служби, особам начальницького складу, які проходять службу на посадах льотного складу органів і підрозділів цивільного захисту Міністерства надзвичайних ситуацій, щомісячну додаткову грошову винагороду в розмірі, що не перевищує місячне грошове забезпечення.".

2. Міністерству оборони та Адміністрації Державної прикордонної служби забезпечити здійснення видатків, пов'язаних з набранням чинності цією постановою, в межах видатків на оплату праці, передбачених їм у Державному бюджеті України на 2012 рік.

3. Ця постанова набирає чинності з 1 серпня 2012 року.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 26
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали