МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 березня 2012 року N 290

Про внесення змін до пункту 2 додатка 3 спільного наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії педагогічних наук України від 28.02.2012 N 234/28 "Про проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та фінальних етапів турнірів у 2011/2012 навчальному році"

Враховуючи вимоги Закону України "Про здійснення державних закупівель", відсутність спеціального рахунку в Головному управлінні освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та структуру Київського університету імені Бориса Грінченка, наказую:

1. Внести зміни допункту 2 додатка 3 до спільного наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Національної академії педагогічних наук України від 28.02.2012 N 234/28 "Про проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та фінальних етапів турнірів у 2011/2012 навчальному році", виклавши його у такій редакції:

"Англійська та іспанська мови - Головне управлінні освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (Горюнова В. З.), Київський університет імені Бориса Грінченка (Огнев'юк В. О.), управління освіти Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації (Добровольська О. М.)".

2. Департаменту управління справами (Ворошиловський О. В.) зробити відмітку у справах архіву.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра

Б. М. Жебровський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали