МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 квітня 2012 року N 483

Про внесення змін до пункту 3 наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.04.2012 N 471 "Про проведення конкурсних відбірково-тренувальних зборів до міжнародних учнівських олімпіад 2012 року з фізики та математики"

Враховуючи вимоги Закону України "Про здійснення державних закупівель", відсутність спеціального рахунку на здійснення харчування в Українському фізико-математичному ліцеї імені Тараса Шевченка, наказую:

1. Внести зміни до пункту 3 наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.04.2012 N 471 "Про проведення конкурсних відбірково-тренувальних зборів до міжнародних учнівських олімпіад 2012 року з фізики та математики", виклавши його у такій редакції:

"Ректору Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Губерський Л. В.), в. о. директора Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Давидова К. Й.), директору Центру харчування Київського національного університету імені Тараса Шевченка N 2 (Колесник Н. Ф.) забезпечити необхідні умови для проведення відбірково-тренувальних зборів, збереження здоров'я і життя учасників, їх проживання та харчування.".

2. Департаменту управління справами (Ворошиловський О. В.) зробити відмітку у справах архіву.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра

Б. М. Жебровський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали