КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 липня 2017 р. N 504

Київ

Про внесення змін до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фізичної і спортивної підготовки учнівської та студентської молоді

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фізичної і спортивної підготовки учнівської та студентської молоді, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2013 р. N 866 (Постанова N 866) (Офіційний вісник України, 2013 р., N 95, ст. 3530), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 12 липня 2017 р. N 504

ЗМІНИ,
що вносяться до пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фізичної і спортивної підготовки учнівської та студентської молоді (Постанова N 866)

1. У підпункті 1 слова "Комітету з фізичного виховання та спорту МОН (далі - Комітет), Кримського республіканського, обласних, Київського та Севастопольського міських відділень з фізичного виховання та спорту, Центрального спортивного комплексу, Миколаївського спортивно-оздоровчого комплексу "Ювілейний", Палацу спорту м. Миколаєва, палаців спорту "Гарт" і "Зміна" Комітету" замінити словами "Комітету з фізичного виховання та спорту МОН (далі - Комітет) та його філій - Кримського республіканського, обласних, Київського та Севастопольського міських відділень з фізичного виховання та спорту, Центрального спортивного комплексу Комітету та його філій - Миколаївського палацу спорту, Миколаївського спортивно-оздоровчого комплексу "Ювілейний" у Львівській області, Харківського палацу спорту "Гарт", Харківського палацу спорту "Зміна", Центральної дитячо-юнацької навчально-спортивної бази "Трудові резерви" в м. Білій Церкві Київської області";

2. Підпункт 3 після слів "учнівської та студентської молоді" доповнити словами "згідно з Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на відповідний рік, затвердженим Мінмолодьспортом".

3. Підпункт 4 викласти в такій редакції:

"4) виплату грошових винагород спортсменам-чемпіонам, призерам Всесвітніх універсіад та Юнацьких олімпійських фестивалів та їх тренерам відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2016 р. N 91 "Про заохочення спортсменів і тренерів з олімпійських та неолімпійських видів спорту" (Постанова N 91) (Офіційний вісник України, 2016 р., N 16, ст. 634);".

4. У підпункті 6 слова "та центральної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з видів єдиноборств Комітету" виключити.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали