Додаткова копія: Про внесення змін до пункту 4 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17 січня 2019 року N 75 "Про створення автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування в місті Києві"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.10.2019 р. N 1741

Київ

Про внесення змін до пункту 4 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17 січня 2019 року N 75 "Про створення автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування в місті Києві"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", з метою продовження терміну здійснення заходів щодо впровадження автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування в місті Києві:

У пункті 4 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17 січня 2019 року N 75 "Про створення автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування в місті Києві" (Розпорядження N 75) слова "протягом семи місяців з дня видання цього розпорядження" замінити словами та цифрами "до 31 грудня 2019 року".

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали