Додаткова копія: Про внесення змін до пункту 6 плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21 листопада 2018 р. N 898-р

Київ

Про внесення змін до пункту 6 плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік

Внести зміни до пункту 6 плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 р. N 109 (План N 109-р), виклавши його в редакції, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 55

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 21 листопада 2018 р. N 898-р

ЗМІНИ,
що вносяться до пункту 6 плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік (План N 109-р)

Пункт 6 викласти в такій редакції:

"6. Провести такі інформаційно-роз'яснювальні кампанії:

1) Всеукраїнську інформаційну кампанію "НАТО - Україна. Безпека. Захист. Стабільність", у рамках якої забезпечити виготовлення інформаційної, аудіовізуальної, друкованої продукції та розміщення її в ефірі загальнонаціональних та регіональних теле- та радіоканалів, в Інтернеті, громадських місцях, закладах освіти.

Держкомтелерадіо, МІП, МЗС, обласні, Київська міська держадміністрації, громадські об'єднання (за згодою).

IV квартал;

2) кампанію з підвищення рівня поінформованості на тему "Співробітництво Україна - НАТО як каталізатор реформ", у рамках якої забезпечити виготовлення інформаційної, аудіовізуальної, друкованої продукції та розміщення її в ефірі загальнонаціональних та регіональних теле- та радіоканалів, в Інтернеті, громадських місцях, закладах освіти.

Держкомтелерадіо, МІП, МЗС, МОН, обласні, Київська міська держадміністрації, громадські об'єднання (за згодою).

IV квартал;

3) освітню кампанію на тему "Чому НАТО? Засади і принципи діяльності НАТО та його роль у підтримці міжнародної безпеки", у рамках якої забезпечити виготовлення інформаційної, аудіовізуальної, друкованої продукції та розміщення її в ефірі загальнонаціональних та регіональних теле- та радіоканалів, в Інтернеті, громадських місцях, закладах освіти.

Держкомтелерадіо, МІП, МЗС, МОН, обласні, Київська міська держадміністрації, громадські об'єднання (за згодою).

IV квартал.".
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали