ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.09.2009 р. N 983

Київ

Про внесення змін до Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації", "Про планування і забудову територій", "Про архітектурну діяльність", враховуючи Правила благоустрою міста Києва, затверджені рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами і доповненнями), Правила забудови м. Києва, затверджені рішенням Київської міської ради від 27.01.2005 N 11/2587 (із змінами і доповненнями), з метою приведення у відповідність до чинного законодавства та забезпечення комплексного вирішення питань щодо проектування, будівництва та реконструкції об'єктів містобудування та підвищення якості підготовки проектів розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), в межах функцій органу місцевого самоврядування та органу виконавчої влади:

1. Внести зміни до Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 29.10.2002 N 1970 (із змінами і доповненнями), а саме:

1.1. Абзац 4 пункту 49 викласти в наступній редакції:

"Проекти розпоряджень про зайняття проїзної частини доріг, тротуарів для влаштування будівельного майданчика, знесення будівель і споруд вносяться за поданням керівника Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).".

1.2. Пункт 49 доповнити абзацами п'ятим та шостим такого змісту:

"Проекти розпоряджень про надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки вносяться за поданням керівника Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Проекти розпоряджень про проектування та реконструкцію окремих частин будівлі, споруди (у разі зміни функцій житлового приміщення на нежитлові, виробничі або навпаки, зміни техніко-економічних показників), в тому числі реконструкцію горищ з влаштуванням мансард, технічних поверхів, реконструкцію цокольного, першого поверхів, підвалів, влаштування окремих власних входів з вулиці до нежитлових приміщень; реставрацію, ремонт, пристосування пам'яток культурної спадщини національного, місцевого значення; перепланування квартир та нежитлових приміщень, а також встановлення додаткового обладнання, не визначеного проектом (антен стільникового зв'язку, побутових, фасадних кондиціонерів, витяжок тощо); капітальний ремонт окремих частин будинків (фасадів, покрівель, горищ, балконів, лоджій, цокольних і перших поверхів та підвалів), опорядження фасадів та переведення житлового будинку, житлового приміщення у нежитлові вносяться за поданням керівника Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).".

 

Голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали