ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.05.2012 р. N 793

Київ

Про внесення змін до Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI):

1. Доповнити Регламент виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затверджений розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 29.10.2002 N 1970 (в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11.02.2011 N 185), пунктами 401 та 611 такого змісту:

"401. Суб'єкти подання проектів розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечують відповідно до вимог частини 3 статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) їх обов'язкове оприлюднення на офіційному веб-порталі Київської міської влади не пізніше як за 20 робочих днів до дати їх видання".

"611. Розробники проектів рішень Київської міської ради, які подаються виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), забезпечують відповідно до вимог частини 3 статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) їх обов'язкове оприлюднення на офіційному веб-порталі Київської міської влади не пізніше як за 20 робочих днів до дати їх розгляду на пленарному засіданні сесії Київської міської ради".

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали