ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 червня 2012 року N 271

Про внесення змін до Рекомендацій щодо складання, погодження, затвердження звітів про виконання робіт щодо заміни сертифікатів на право на земельну частку (пай) державними актами на право власності на земельну ділянку і створення базових та індексних кадастрових карт в межах компонента D проекту "Видача державних актів на право власності на землю у сільській місцевості та розвиток системи кадастру", затверджених наказом Держземагентства від 24.12.2007 N 357

З метою посилення контролю за виконанням картографічних робіт у рамках проекту Світового банку "Видача державних актів на право власності на землю у сільській місцевості та розвиток системи кадастру" наказую:

1. Абзац другий пункту 7 розділу III Рекомендацій щодо складання, погодження, затвердження звітів про виконання робіт щодо заміни сертифікатів на право на земельну частку (пай) державними актами на право власності на земельну ділянку і створення базових та індексних кадастрових карт в межах компонента D проекту "Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру", затверджених наказом Держземагентства від 24.12.2007 N 357 "Про затвердження Рекомендацій щодо складання, погодження, затвердження та здавання звітів про виконання робіт в межах компоненту D проекту Світового банку", викласти в такій редакції:

"Документи та матеріали, що передаються при здаванні робіт:

1. Повідомлення виявлення недоліків/дефектів;

2. Акти про усунення недоліків/дефектів;

3. Акти звірки передачі-приймання у друкованій (паперовій) та цифровій формі ортофотопланів, базових та індексних кадастрових карт до головних управлінь Держкомзему/Держземагентства в областях.

4. Акти звірки передачі-приймання у цифровій формі аерофотозйомки, ортофотопланів, базових та індексних кадастрових карт до ДП "Центр державного земельного кадастру".

2. Затвердити форми актів звірки передачі-приймання, зазначених у пункті 1 цього наказу, що додаються.

3. Голові Рескомзему АР Крим, начальникам головних управлінь Держкомзему/Держземагентства в областях, м. Києві та м. Севастополі, керівнику ДП "Центр державного земельного кадастру" забезпечити проведення інвентаризації переданих Підрядниками картографічних матеріалів у друкованій (паперовій) та цифровій формі та у триденний строк підписання актів звірки передачі-приймання аерофотозйомки, ортофотопланів, базових та індексних кадастрових карт після надання актів звірки Підрядником.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Кадомського А. М.

 

Голова

С. М. Тимченко


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держземагентства України
06.06.2012 N 271


АКТ ЗВІРКИ
передачі-приймання ортофотопланів, базової та індексної кадастрової карт на територію __ області у паперовій (друкованій) і цифровій формі Головному управлінню Держкомзему/Держземагентства у ___________ області, виготовлених у рамках договору N _____

Відповідно до вимог договору від N __, Рекомендацій щодо складання, погодження, затвердження та здавання звітів про виконання робіт щодо заміни сертифікатів на право на земельну частку (пай) державними актами на право власності на земельну ділянку і створення базових та індексних кадастрових карт в межах компонента D проекту "Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру", затверджених наказом Держземагентства від 24.12.2007 N 357, та наказу Держкомзему від 10.09.2009 N 496 _______(назва підрядної організації)________, в особі ________(П. І. Б., посада, адреса)________, що підписався нижче, передав до Головного управління Держкомзему/Держземагентства у __________ області картографічні матеріали у паперовій (друкованій) та цифровій формі, перелік яких наведено нижче, і Головне управління Держземагентства/Держкомзему у __________ області, в особі ________(П. І. Б., посада, адреса)________, що підписався нижче, прийняв картографічні матеріали у паперовій (друкованій) та цифровій формі, перелік яких наведено нижче.

Найменування матеріалів, які передаються

Остаточні обсяги за договором, кв. км

Передано у паперовій (друкованій) формі, кв. км

Передано у цифровій формі, кв. км

Ортофотоплани в масштабі 1 : 10000

 

 

 

Ортофотоплани в масштабі 1 : 5000

 

 

 

Ортофотоплани в масштабі 1 : 2000

 

 

 

Базова та індексна кадастрова карти*

 

 

 * Повна базова карта (генералізований ортофотоплан) передається у цифровій та друкованій (паперовій) формі у прийнятному масштабі на форматі аркуша А0 - на всю область.

Індексна кадастрова карта згідно з пунктом 6.1Б Договору передається у цифровій формі - на всю область та окремо для кожного району.

Бланковки (вказівники) карт виготовляються згідно з пунктом 5.1Б Договору та передаються у цифровій та друкованій (паперовій) формі в основному масштабі 1 : 200000 для області загалом і 1 : 50000 для кожного району.

Згідно з умовами Договору матеріали передані в повному обсязі та належної якості. Відповідальність за якість матеріалів та виправлення недоліків/дефектів несе Підрядник.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держземагентства України
06.06.2012 N 271


АКТ ЗВІРКИ
передачі-приймання аерофотозйомки, ортофотопланів, базової та індексної кадастрової карт на територію __ області у цифровій формі ДП "Центр державного земельного кадастру", виготовлених у рамках договору N _____

Відповідно до вимог договору від N ________, Рекомендацій щодо складання, погодження, затвердження та здавання звітів про виконання робіт щодо заміни сертифікатів на право на земельну частку (пай) державними актами на право власності на земельну ділянку і створення базових та індексних кадастрових карт в межах компонента D проекту "Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру", затверджених наказом Держземагентства від 24.12.2007 N 357, та наказу Держкомзему від 10.09.2009 N 496 ___(назва підрядної організації)___, в особі ___(П. І. Б., посада, адреса)___, що підписався нижче, передав до ДП "Центр державного земельного кадастру" картографічні матеріали у цифровій формі, перелік яких наведено нижче, і ДП "Центр державного земельного кадастру", в особі ___(П. І. Б., посада, адреса)___, що підписався нижче, прийняв картографічні матеріали у цифровій формі, перелік яких наведено нижче.

Найменування матеріалів, які передаються

Остаточні обсяги за договором, кв. км

Передано у паперовій (друкованій) формі, кв. км

Передано у цифровій формі, кв. км

Аерофотозйомка*

 

 

 

Ортофотоплани в масштабі 1 : 10000

 

 

 

Ортофотоплани в масштабі 1 : 5000

 

 

 

Ортофотоплани в масштабі 1 : 2000

 

 

 

Базова та індексна кадастрова карти

 

 

 * Відповідальність за повноту та якість матеріалів аерофотозйомки несе Підрядник.

Згідно з умовами Договору матеріали передані в повному обсязі та належної якості, що підтверджується проведеним візуальним контролем якості ДП "Центр державного земельного кадастру". Відповідальність за виправлення недоліків/дефектів несе Підрядник.

Акт складено ___ 2012 року в трьох примірниках, один з яких залишається в ДП "Центр державного земельного кадастру", два інших передаються Замовнику та Підряднику.

Здав:

Прийняв:


(підпис, прізвище)


(підпис, прізвище)

М. П.

М. П.

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали