Додаткова копія: Про внесення змін до Рекомендацій з підготовки рецензії щодо оцінки та характеристики змісту видання

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 жовтня 2018 року N 689

Про внесення змін до Рекомендацій з підготовки рецензії щодо оцінки та характеристики змісту видання

Відповідно до статті 28-1 Закону України "Про видавничу справу" наказую:

1. Внести до Рекомендацій з підготовки рецензії щодо оцінки та характеристики змісту видання (далі - Рекомендації), затверджених наказом Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 21 квітня 2017 року N 69 (Рекомендація N 69), зміни, виклавши їх у редакції, що додається.

2. Сектору взаємодії із засобами масової інформації (Божко С. М.) оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо Червака Б. О.

 

Голова Держкомтелерадіо

О. І. Наливайко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету телебачення і радіомовлення України
19 жовтня 2018 року N 689

Рекомендації
з підготовки рецензії щодо оцінки та характеристики змісту видання

1. Відповідно до статті 28-1 Закону України "Про видавничу справу" для отримання дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України на митну територію України, суб'єкт господарювання зобов'язаний подати Держкомтелерадіо рецензію щодо характеристики та оцінки змісту видання.

2. Рецензування видання полягає в неупередженому критичному розгляді його змісту та наданні висновків щодо його відповідності чинному законодавству України.

3. Рецензія складається державною мовою, має містити характеристику твору та висновок про те, що видання не порушує заборон, встановлених статтею 28 Закону України "Про видавничу справу", та відповідає Критеріям оцінки видавничої продукції, що дозволена до розповсюдження на території України.

4. Рецензування видань здійснюють фахівці (експерти), які є членами всеукраїнських творчих спілок зі стажем перебування в них не менше 5 років, науковими, науково-педагогічними працівниками вищих навчальних закладів державної форми власності, наукових установ Національної академії наук України та національних галузевих академій наук, які мають наукові ступені та/або вчені звання, спеціалізація яких відповідає об'єкту рецензування.

5. Рецензії фахівця (експерта) приймаються Держкомтелерадіо до розгляду після отримання копії його диплому про вищу освіту, документів, що засвідчують його науковий ступінь та/або вчене звання, та довідки з місця роботи у вищих навчальних закладах державної форми власності, наукових установах Національної академії наук України та національних галузевих академіях наук встановленого зразка або про перебування у відповідній творчій спілці.

6. У рецензії зазначаються:

повна назва видання мовою оригіналу;

повна назва видання українською мовою;

автор або колектив авторів;

міжнародний стандартний номер книги (ISBN);

країна-виробник;

найменування (прізвище, ім'я та по батькові) та місцезнаходження видавця;

рік випуску видання;

мова видання;

вид видання за знаковою природою інформації;

вид видання за матеріальною конструкцією;

вид видання за складом основного тексту;

вид видання за мовною ознакою;

вид видання за цільовим призначенням;

вид видання за характером інформації;

вид видання за структурою;

вид видання за повторністю випуску;

дата складання рецензії та дата засвідчення підпису рецензента керівником установи (організації), в якій він працює.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали