ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Шістнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 11.04.2012 р. N 16

Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії міської ради від 07.11.2007 р. N 28 "Про впорядкування орендної плати за землю"

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законом України "Про оренду землі" та  "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення чотирнадцятої сесії міської ради від 07.11.2007 р. N 28 "Про впорядкування орендної плати за землю", а саме:

1.1. викласти пункт 2.12 у новій редакції: "під час розрахунку орендної плати за землю застосовується коефіцієнт кратності 12 для орендарів, які у термін, визначений відповідним рішенням міської ради, не надали документи, необхідні для укладення договору оренди землі та/або не уклали договорів оренди землі, за виключенням випадків, коли реєстрація договору оренди землі не була проведена не з вини орендаря";

1.2. викласти пункт 2.14 у новій редакції: "під час розрахунку орендної плати за землю застосовується коефіцієнт кратності 12 для орендарів-юридичних осіб, платників податків та страхових внесків, які не зареєстровані у м. Хмельницькому та/або які сплачують податки та страхові внески не у м. Хмельницькому, за виключенням випадків, коли в оренду надаються земельні ділянки, на яких розташовані їх філії, дочірні підприємства або інші структурні підрозділи, які зареєстровані та сплачують податки та страхові внески у м. Хмельницькому".

2. Визнати такими, що втратили чинність, підпункти 2.14.1 та 2.14.2 рішення чотирнадцятої сесії міської ради від 07.11.2007 р. N 28, з внесеними змінами і доповненнями.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця та начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи С. Самишкіна.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали