ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
П'ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 29.02.2012 р. N 4

Про внесення змін до рішення дев'ятнадцятої сесії міської ради від 06.08.2008 року N 13

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету та постійної комісії з гуманітарних питань, керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення дев'ятнадцятої сесії міської ради від 06.08.2008 року N 13 "Про затвердження Положення про надання проїзних документів багатодітним сім'ям, жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", батькам дітей-інвалідів для супроводу дітей до дошкільних та навчальних закладів, перекладачам-дактилологам, соціальним працівникам Хмельницького благодійного фонду "Хесед Бешт" по місту Хмельницькому":

1.1. доповнивши додаток до рішення пунктами наступного змісту:

"1.5.6: "надання щомісячних проїзних квитків соціальним педагогам і сурдоперекладачу Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату;

1.5.7. надання щомісячних проїзних квитків працівникам Хмельницького обласного благодійного фонду "Карітас";

1.2. доповнивши в назві рішення та по тексту після слів: "Хмельницького благодійного фонду "Хесед Бешт" словами: "соціальним педагогам і сурдоперекладачу Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату та працівникам Хмельницького обласного благодійного фонду "Карітас".

2. Відповідальність за виконанням рішення покласти на управління праці, соціального захисту населення і охорони здоров'я, заступника міського голови Г.Давиденка.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров'я, праці та соціального захисту населення.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали