ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Десята сесія

РІШЕННЯ

від 28.09.2011 р. N 55

Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії міської ради від 11.07.2001 р. N 1

Розглянувши пропозицію депутата Хмельницької міської ради Дрозда Леоніда Петровича, з метою належного утримання та ефективної експлуатації об'єктів комунального майна, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення двадцять першої сесії міської ради від 11.07.2001 р. N 1 "Про ефективність використання комунального майна", доповнивши п. 2 рішення підпунктом 2.5 наступного змісту: "уповноважити виконавчий комітет надавати згоду від імені територіальної громади в особі Хмельницької міської ради на проведення будівельних робіт у разі реконструкції, реставрації, капітального ремонту житлових будинків, жилих та нежилих приміщень міської комунальної власності".

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського О. Віннікова і управління житлово-комунального господарства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали