ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Тридцята сесія

РІШЕННЯ

від 22.03.2017 р. N 73

Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013 N 11

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою створення рівних умов оренди приміщень комунальної власності для банків, в яких державна частка в статутному капіталі складає 75 і більше відсотків, керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про оренду державного та комунального майна", міська рада вирішила:

1. Внести зміни в додаток N 6 до рішення двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013 N 11 "Про впорядкування управління об'єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького" (Положення N 11) виклавши пункт 7 додатку N 6 в новій редакції "10 % - розміщення відділень банків, у яких держава прямо та/або опосередковано володіє 75 чи більше відсотками статутного капіталу".

2. Рішення набирає чинності з дня його оприлюднення.

3. Відповідальність за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Бондаренка та управління комунального майна.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова

О. Симчишин
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали