КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 24 травня 2012 року N 639/7976

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 28.03.2002 N 392/1826 "Про передачу громадянам, членам садівничого товариства "Блакитна затока" Харківського району м. Києва, земельних ділянок для ведення садівництва та садовому товариству "Блакитна затока" Харківського району м. Києва земель загального користування і про погодження садовому товариству "Блакитна затока" Харківського району м. Києва місця розташування колективного садівництва на острові Водників у Голосіївському районі м. Києва"

Враховуючи лист-звернення громадянки Панасюк Олени Валеріївни від 24.06.2008 та розглянувши технічну документацію із землеустрою про внесення змін до рішення, Київська міська рада вирішила:

1. Внесення змін до позиції 80 додатка до рішення Київської міської ради від 28.03.2002 N 392/1826 "Про передачу громадянам, членам садівничого товариства "Блакитна затока" Харківського району м. Києва, земельних ділянок для ведення садівництва та садовому товариству "Блакитна затока" Харківського району м. Києва земель загального користування і про погодження садовому товариству "Блакитна затока" Харківського району м. Києва місця розташування колективного садівництва на острові Водників у Голосіївському районі м. Києва", а саме:

- слова "Панасюк Іван Іванович" замінити словами "Панасюк Олена Валеріївна".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали