КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 14 вересня 2017 року N 2/3009

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 липня 2016 року N 579/579 "Про Регламент Київської міської ради"

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Київська міська рада вирішила:

1. Внести до статті 45 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 07 липня 2016 року N 579/579 (Рішення N 579/579), такі зміни.

1.1. Частину третю викласти у такій редакції:

"3. Виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) до 15 травня року, що передує плановому, подає Київській міській раді проект рішення про Основні напрями бюджетної політики міста Києва на наступний бюджетний період.".

1.2. Частину четверту викласти у такій редакції:

"4. У десятиденний строк після реєстрації в секретаріаті Київради проекту рішення про Основні напрями бюджетної політики міста Києва на наступний рік депутати Київради подають свої пропозиції до цього проекту рішення на розгляд до постійної комісії Київради, до функціональної спрямованості якої належать питання бюджету та соціально-економічного розвитку Київська міська рада приймає рішення про Основні напрями бюджетної політики міста Києва на наступний бюджетний період не пізніше 30 червня року, що передує плановому.".

1.3. У частині п'ятій слова "основні пріоритети бюджету" замінити словами "Основні напрями бюджетної політики".

2. Це рішення офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

3. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики та постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали