Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.09.2014 N 55/55 "Про заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів на території міста Києва"

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 17 травня 2018 року N 809/4873

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.09.2014 N 55/55 "Про заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів на території міста Києва"

Відповідно до пункту 44 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 2 частини першої статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях" (Закон N 2268-VIII), враховуючи, що проведення в Києві феєрверків, салютів та інших розважальних заходів і видовищ з використанням піротехнічних виробів одночасно з проведенням заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях суперечить нормам суспільної моралі, Київська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до пункту 4 рішення Київської міської ради від 04.09.2014 N 55/55 "Про заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів на території міста Києва" (Рішення N 55/55), виклавши його у такій редакції:

"4. Встановити, що дія цього рішення поширюється на час проведення в Україні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.".

2. Це рішення офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту та на постійну комісію Київської міської ради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали