КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 345/6561

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 28.08.2008 N 166/166 "Про передачу земельної ділянки релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Святої великомучениці Варвари у Дарницькому районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування храму на вул. Багговутівській, 1 у Шевченківському районі м. Києва"

Розглянувши звернення релігійної громади Української Православної Церкви парафії на честь Святої великомучениці Варвари у Дарницькому районі м. Києва від 05.10.2009 N 41 та відповідно до статті 92 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення Київської міської ради від 28.08.2008 N 166/166 "Про передачу земельної ділянки релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Святої великомучениці Варвари у Дарницькому районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування храму на вул. Багговутівській, 1 у Шевченківському районі м. Києва", а саме:

- у назві рішення слово "передачу" замінити словом "надання";

- у преамбулі рішення цифри "93" замінити цифрами "92";

- у пункті 2 рішення слово "передати" замінити словом "надати", слова та цифру "в короткострокову оренду на 5 років" замінити словами "у постійне користування".

2. Релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Святої великомучениці Варвари у Дарницькому районі м. Києва у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) з клопотанням щодо організації робіт по виготовленню державного акта на право постійного користування земельною ділянкою.

3. Розірвати за згодою сторін договір оренди земельної ділянки від 30.06.2009 N 91-6-00855, укладений між релігійною громадою Української Православної Церкви парафії на честь Святої великомучениці Варвари у Дарницькому районі м. Києва та Київською міською радою на підставі рішення Київської міської ради від 28.08.2008 N 166/166 "Про передачу земельної ділянки релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Святої великомучениці Варвари у Дарницькому районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування храму на вул. Багговутівській, 1 у Шевченківському районі м. Києва" (лист-згода від 28.01.2011 N 657), з моменту реєстрації державного акта на право постійного користування земельною ділянкою релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Святої великомучениці Варвари у Дарницькому районі м. Києва.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали