КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 977/7213

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18.09.2008 N 289/289 "Про передачу відкритому акціонерному товариству "Завод Укркабель" земельних ділянок для реконструкції, будівництва та експлуатації торговельного, розважального та офісного центру на просп. Московському, 15-а в Оболонському районі м. Києва"

Відповідно до статей 93, 120, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельними ділянками, Київська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення Київської міської ради від 18.09.2008 N 289/289 "Про передачу відкритому акціонерному товариству "Завод Укркабель" земельних ділянок для реконструкції, будівництва та експлуатації торговельного, розважального та офісного центру на просп. Московському, 15-а в Оболонському районі м. Києва", а саме: у назві рішення та в пунктах 3, 4, 5 слова "Відкрите акціонерне товариство "Завод Укркабель" замінити на слова "Товариство з обмеженою відповідальністю "РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У.".

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У." у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

3. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали