КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 973/7209

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.11.2009 N 875/2944 "Про передачу громадянину Ігнатенку Олексію Володимировичу у приватну власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на вул. Дзержинського, 13-а у Деснянському районі м. Києва"

З метою впорядкування земельних відносин у м. Києві, розглянувши заяви громадян Ігнатенка Олексія Володимировича, Головченко Ярослави Миколаївни, зважаючи на те, що громадянином Ігнатенком Олексієм Володимировичем використане право на безоплатну передачу у приватну власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва, керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Земельним кодексом України, Київська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення Київської міської ради від 27.11.2009 N 875/2944 "Про передачу громадянину Ігнатенку Олексію Володимировичу у приватну власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на вул. Дзержинського, 13-а у Деснянському районі м. Києва", а саме: замінити слова "громадянину Ігнатенку Олексію Володимировичу" словами "громадянці Головченко Ярославі Миколаївні".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали