ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Двадцять четверта сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 31.05.2012 р. N 506

Про внесення змін до рішення міської ради VI скликання від 29.03.2012 р. N 445 "Про затвердження Стратегічного плану розвитку міста Чернівців на 2012 - 2016 роки та визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень міської ради з цього питання"

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи пропозицію депутатської фракції Чернівецької міської ради "Наша Україна" та комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури щодо доповнення складу комітету з управління впровадженням Стратегічного плану розвитку міста Чернівців на 2012 - 2016 роки, Чернівецька міська рада вирішила:

1. Внести зміни до пункту 2 рішення міської ради VI скликання від 29.03.2012 р. N 445 щодо утворення складу комітету з управління впровадженням Стратегічного плану розвитку міста Чернівців на 2012 - 2016 роки доповнивши до членів комітету:

1.1. Чинуша Валерія Миколайовича - депутата Чернівецької міської ради VI скликання,генерального директора ТОВ "Бізнес-центр "Буковина";

1.2. Заячука Мирослава Дмитровича - депутата Чернівецької міської ради VI скликання, доцента Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

2. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Ротаря П. Я.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань економіки, підприємництва та туризму і з питань бюджету та фінансів.

 

Секретар
Чернівецької міської ради

В. Михайлішин

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали