ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 30.05.2012 р. N 25/9

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.11.2008 N 32/35 "Про затвердження Правил утримання тварин у місті Луцьку"

З метою забезпечення безпечних та комфортних умов проживання громадян міста Луцька, керуючись Законом України "Про захист тварин від жорстокого поводження", Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішенням міської ради від 23.02.2011 N 6/19 "Про Програму охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Луцьку на 2011 - 2016 рр.", міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 24.11.2008 N 32/35 "Про затвердження Правил утримання тварин у місті Луцьку", виклавши його в наступній редакції:

1.1. Доповнити розділ V пункт 5.3 реченням:

"Обов'язкову реєстрацію здійснює ветеринарна служба м. Луцька або приватні ветеринарні лікарі та кінологічні клуби. Із подальшим внесенням цієї інформації до загальної електронної бази даних. Вони повинні здійснювати тавруванню або чіпування тварин".

1.2. Доповнити розділ V наступними пунктами:

"5.13. Кошти від сплати за утримання собак у розмірі однієї гривні, щомісячно, перераховувати на утримання притулку для безпритульних тварин.

5.14. Дозволити не реєструвати собак лише в тому випадку, якщо тварина перебуває на тимчасовому утриманні у волонтера громадської організації "Волинське товариство захисту тварин".

2. Зобов'язати протягом місяця Департамент житлово-комунального господарства та відділ муніципальної дружини розмістити оголошення у всіх під'їздах луцьких багатоповерхівок та повулично в районах індивідуальних житлових забудов про обов'язкову реєстрацію домашніх собак. Також в оголошенні вказати місця, де можна зареєструвати собаку.

3. Зобов'язати Департамент житлово-комунального господарства провести в тримісячний термін поквартирну перевірку зареєстрованих та незареєстрованих собак. Попередити персонально власників незареєстрованих тварин про штрафні санкції, які будуть накладатися, якщо тварину не зареєструють протягом місяця від дня отриманого попередження.

4. Опублікувати рішення Луцької міської ради від 24.11.2008 N 32/35 "Про затвердження Правил утримання тварин у місті Луцьку" в газеті "Луцький замок".

5. Рішення підлягає оприлюдненню шляхом його опублікування в газеті "Луцький замок" та офіційному веб-сайті міської ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження, міський відділ УМВС України у Волинській області та заступника міського голови Соколовську Л. М.

 

Міський голова

М. Романюк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали