ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 26.10.2011 р. N 15/9

Про внесення змін до рішення міської ради від 29.07.2009 N 44/2 "Про Правила благоустрою міста Луцька"

На виконання законів України "Про благоустрій населених пунктів", "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою створення сприятливих умов життєдіяльності, дотримання загальнообов'язкових норм громадського порядку, здійснення благоустрою, належного утримання та раціонального використання територій міста Луцька, організації упорядкування, охорони об'єктів благоустрою міста, за порушення яких настає відповідальність, передбачена законодавством України, міська рада вирішила:

1. Внести зміни до пункту 13.1.1 Правил благоустрою м. Луцька, затверджених рішенням Луцької міської ради від 29.07.2009 N 44/2, виклавши його у новій редакції:

"13.1.1. Підрозділи департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради, працівники Муніципальної дружини, житлово-експлуатаційних підприємств міста (NN 2, 3, 7, 11 та ЖЕК-8 ЖБК і ТзОВ "М.Ж.К.") мають право залучати спеціалістів структурних підрозділів виконавчих органів Луцької міської ради, комунальних підприємств, установ та організацій, об'єднань громадян (за погодженням з їхніми керівниками) для розгляду питань у сфері благоустрою території міста, вносити приписи з вимогою усунення порушень Закону України "Про благоустрій населених пунктів" і цих Правил, складати протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Здійснювати координацію діяльності державних контролюючих органів щодо дотримання на території міста вимог санітарного, екологічного законодавства та цих Правил".

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження (Дячук Р. О.).

 

Міський голова

М. Романюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали