ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 26.01.2012 р. N 20/90

Про внесення змін до рішення міської ради від 30.11.2011 N 16/7 "Про встановлення пільг зі сплати орендної плати за оренду нерухомого майна та землі для підприємств та підприємців, які займаються видавництвом, розповсюдженням і реалізацією книжкової продукції"

З метою реалізації державної політики щодо підтримки підприємств і підприємців, які займаються видавництвом, розповсюдженням і реалізацією книжкової продукції, на виконання статей 10, 11 Конституції України, законодавчих та нормативних документів стосовно підтримки книговидання, книгорозповсюдження, керуючись пунктами 31, 35 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", законами України "Про оренду землі", "Про оренду державного та комунального майна", міська рада вирішила:

1. Внести в рішення міської ради від 30.11.2011 N 16/7 "Про встановлення пільг зі сплати орендної плати за оренду нерухомого майна та землі для підприємств і підприємців, які займаються видавництвом, розповсюдженням і реалізацією книжкової продукції" (Рішення N 16/7) такі зміни:

1.1. В пункті 1.1 текст "(за умови, що книги українською мовою становлять не менше 75 % від загального обсягу реалізації)" виключити.

1.2. В пункті 1.2 в абзаці другому текст "(за умови, що книги українською мовою становлять не менше 75 % від загального обсягу реалізації в асортименті книжкової продукції)" виключити.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, науки, культури, мови.

 

Міський голова

М. Романюк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали