Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до рішення міської ради від 30.11.2015 N 6 "Про утворення виконавчого комітету Житомирської міської ради та затвердження його персонального складу"

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Сорок четверта сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 18.12.2018 р. N 1298

Про внесення змін до рішення міської ради від 30.11.2015 N 6 "Про утворення виконавчого комітету Житомирської міської ради та затвердження його персонального складу"

Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 26 та статті 51 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" міська рада вирішила:

1. Внести зміни до пункту 2 рішення Житомирської міської ради від 30.11.2015 N 6 "Про утворення виконавчого комітету Житомирської міської ради та затвердження його персонального складу" (Рішення N 6), а саме:

вивести із персонального складу виконавчого комітету Житомирської міської ради Лисенка Анатолія Івановича;

ввести до персонального складу виконавчого комітету Житомирської міської ради Бєлову Наталію Євгеніївну.

2, Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Житомирської міської ради Пашко О. М.

 

Міський голова

С. І. Сухомлин
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали