НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 6 грудня 2011 року N 2776

Про внесення змін до рішення Національної ради N 1647 від 24.09.2008 в частині вилучення іноземної програми "TV 1000 Action" із Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з ч. 1 ст. 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення"

Розглянувши інформацію контрольно-аналітичного управління стосовно трансляції блоку еротичних програм під логотипом "TVX" у програмному наповненні іноземного каналу "TV 1000 Action", заслухавши пояснення директора ТОВ "Віасат Україна" А. Буренка, керуючись статтею 21, частиною 1 статті 42, статтею 62 Закону України "Про телебачення і радіомовлення",статтями 13 та 15 Закону України "Про захист суспільної моралі", статтями 15, 17 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Здійснити моніторинг програми "TV 1000 Action" на предмет наявності блоку еротичних програм під логотипом "TVX".

2. У разі виявлення порушень в контенті програми "TV 1000 Action", повернутися до розгляду питання щодо вилучення іноземної програми "TV 1000 Action" із Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з ч. 1 ст. 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

3. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали